Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w myśl ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych tzw. RODO

  1. Administratorem Państwa danych jest AUTOMAR Piotr Marczewski, Marek Marczewski Spółka Cywilna, która ma siedzibę przy ulicy  Zbrowskiego 55 w Radomiu. Nasz e-mail to centrum.automar@vp.pl, natomiast  numer telefonu to  534994440.
  2. Państwa dane zbieramy wyłącznie w celach związanych z realizacją naszych zadań związanych z naprawami aut wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych.  Podstawą naszego działania jest realizacja umowy/ usługi.  Prosimy Państwa o podanie tylko takiego zakresu danych, jaki z niej wynika, a dane pozyskujemy na etapie nawiązywania współpracy i działamy w celu jej realizacji.
  3. Nie będziemy przekazywać Państwa danych poza Polskę, ale chcemy udostępnić je naszym partnerom, którzy wspierają nas w realizacji zadań wynikający z podjętych zobowiązań umownych. Działamy w tym przypadku w celu wykonania umowy/usługi, którą  świadczymy.
  4. Państwa dane będziemy przetwarzać zgodnie z przepisami obowiązującymi w naszym kraju, tj. 6 lat, z uwzględnieniem okresu rozliczeniowego za wynagrodzenie wynikające z tej umowy, lub czas niezbędny do realizacji roszczeń w przypadku niewywiązywania się z jej postanowień, do momentu ustania przewarzania w celach planowania biznesowego związanego z organizacją funkcjonowania firmy.
  5. Możecie Państwo złożyć sprzeciw wobec przekazania danych do podmiotów, które uczestniczą i wspierają nas w realizacji obowiązków i uprawnień, ale w takim przypadku realizacja celu związanego z wykonaniem umowy/usługi i realizacją współpracy nie będzie możliwa.
  6. Przysługuje Państwu prawo dostępu do Waszych danych, a także sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Macie także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji umowy/usługi.

Administrator Danych Osobowych

Kontakt

Autoryzowany partner

Autoryzowany partner Bawaria Motors
Autoryzowany serwis SACHS
Autoryzowany partner sieci Perfect Service

Kontakt

AUTOMAR

Centrum zawieszeń

ul. Zbrowskiego 55
26-600 Radom

tel.: 534 994 440
centrum.automar@vp.pl